تشکل بانوان فرهیخته در فعالیت فرهنگی تبلیغات قزوین تاثیرگذار است
منو

شنبه, 05 خرداد 1397 - Sat 05 26 2018

A+ A A-

تشکل بانوان فرهیخته در فعالیت فرهنگی تبلیغات قزوین تاثیرگذار است

  • نوشته شده توسط مدير سايت
  • دسته: اخبار
  • بازدید: 97

 

قزوین- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: فعالیت تشکل بانوان فرهیخته در برنامه های فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین نقش تاثیرگذاری دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباس نظری روز یکشنبه در جمع اعضای جمعیت بانوان فرهیخته قزوین که در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: جمعیت بانوان فرهیخته استان از تشکل های تاثیرگذار سازمان تبلیغات اسلامی است و نقشی که این جمعیت در امور بانوان دارد بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: در دوره های گذشته فعالیت های خوبی توسط این جمعیت صورت گرفته وامیدواریم امسال هم رویکرد جدیدی در جلسات کارگروه های این جمعیت اتخاذ شود تا با ارائه نقطه نظرات مفید و سازنده شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه باشیم.

حجت الاسلام نظری گفت: مصوبات جلسات این جمعیت باید قابل اجرا باشد و با ارائه پیشنهادات تعیین کننده و تاثیرگذار و کاربردی در مسیر کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه گام برداریم.

وی بیان کرد: خوشبختانه در دولت دوازدهم رویکرد خوبی برای حضور بانوان در بدنه مدیریتی جامعه در رده های مختلف بوجود آمده و جایگاه مدیریتی بانوان در استان ارتقاء یافته است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: امیدواریم بانوان از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را برای تغییر در تحول فکری، معرفتی و اخلاقی داشته باشند.

وی یادآورشد: عوامل مختلفی برای رشد و تعالی فرزندان در جامعه وجود دارد که مهمترین انها والدین هستند و نقش مادر در تربیت دینی، جنسی، اقتصادی و اجتماعی افراد بسیار اثرگذار است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید