اعمال محدودیت بر فضای مجازی اقدام درستی نیست
منو

پنج شنبه, 28 تیر 1397 - Thu 07 19 2018

A+ A A-

اعمال محدودیت بر فضای مجازی اقدام درستی نیست

  • نوشته شده توسط مدير سايت
  • دسته: اخبار
  • بازدید: 596

معاون سازمان تبلیغات اسلامی قزوین:

اعمال محدودیت بر فضای مجازی اقدام درستی نیست

قزوین-ایرنا- معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: اعمال محدودیت برای فضای مجازی درست نیست چرا که به جای این کار باید این فضا را مدیریت کرد.

 

حجت الاسلام عباس نظری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از سوی دیگر رها سازی بی قید و بند این فضا نیز صحیح نیست که البته با مدیریت صحیح در این رابطه نیازی به این اقدام احساس نمی شود.
وی با اشاره به تاکید رییس جمهوری به عدم فیلترینگ شبکه های اجتماعی،اظهار کرد: امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از وسایل مهم اطلاع رسانی به جامعه است و شبکه های مجازی جای خود را در میان مردم بازکرده اند.
این مسئول همچنین گفت: نمی توان با فشارهای غیرکارشناسانه برای محدود کردن این شبکه ها اقدام کرد و یا آنها را نادیده گرفت و رها ساخت.
این مسئول فرهنگی اضافه کرد:باید در مقام نخست دولت و حاکمیت با وضع قوانین برای استفاده از فضای مجازی وارد عرصه شوند و در مرحله بعد خانواده ها نیز با دقت و هوشیاری استفاده از این فضا را مدیریت کنند.
وی افزود:مدیریت کردن فضای مجازی چندلایه و چندبخشی است و یک بخش آن به دولت بخشی دیگر به خانواده ها باز می گردد تا بتوانند آسیب های این فضا را کاهش دهند.
حجت الاسلام نظری افزود: فضای مجازی هم فرصت و هم تهدیدی برای جامعه است اما با برنامه ریزی مناسب می توان تهدیدهای این فضا را به فرصت تبدیل کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید