قدس آرمان همیشگی مسلمانان است
منو

پنج شنبه, 28 تیر 1397 - Thu 07 19 2018

A+ A A-

قدس آرمان همیشگی مسلمانان است

  • نوشته شده توسط مدير سايت
  • دسته: اخبار
  • بازدید: 582

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی قزوین:
معاون سازمان تبلیغات اسلامی قزوین اذعان کرد: با توجه به پیشینه قدس می‌توان گفت که قدس قبله‌گاه اول و حق همه مسلمانان است و این که قدس به عنوان پایتخت اسرائیل انتخاب شود سخن واهی بیش نبوده و هرگز محقق نخواهد شد.
حجت‌الاسلام علی نظری معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قزوین، پیرامون هم‌اندیشی صورت گرفته میان کشورهای اسلامی در خصوص مخالفت با تغییر پایتخت اسرائیل به قدس اظهار کرد: رژیم آمریکا همواره و از راه‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به کشورهای اسلامی است.
وی با اشاره به آیات الهی تصریح کرد: همانطور که خداوند وعده داده است با آشکار شدن حق یقینا باطل نابود خواهد شد چراکه باطل نابودشدنی است.
این مسئول قدس را از آن مسلمانان دانست و تبیین کرد: با توجه به پیشینه قدس می‌توان گفت که قدس قبله‌گاه اول و حق همه مسلمانان است و این که قدس به عنوان پایتخت اسرائیل انتخاب شود سخن واهی بیش نبوده و هرگز محقق نخواهد شد.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی قزوین ابراز داشت: اقدام نابخردانه آمریکا در مورد قدس و پاسخ منفی سازمان ملل به این موضوع به همه جهانیان و حتی کشورهای غیرمسلمان ثابت کرد که قدس از آن مسلمانان بوده و کار ترامپ و نتانیاهو اقدامی باطل و غلط بوده است.
نظری مطرح کرد: امروز با توجه به مسئله قدس فرصتی مناسب برای ایجاد اتحاد و همدلی بیشتر در بین کشورهای اسلامی و غیراسلامی برای غلبه بر مستکبرین پیش آمده است و باید از این فرصت طلایی نهایت استفاده را برد.
وی اضافه کرد: همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی باید با هم متحد شده و بر علیه اسرائیل و آمریکا شورش کنند و قدس را که متعلق به همه جهانیان است را از دستان این رژیم منحوس و غیرقانونی آزاد نمایند.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی قزوین در خاتمه اتفاقات امروز را مقدمه‌ای برای شکست دشمن در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: اگر ما با همین وحدت امروز پیش رویم و درصدد افزایش وحدت و همدلی میان خود برآییم یقینا بیان مقام معظم رهبری در خصوص نابودی کامل رژیم صهیونیستی در سال‌های آینده محقق خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید