بسیجیان در جنگ اقتصادی گام مستحکم بردارند
منو

چهارشنبه, 27 تیر 1397 - Wed 07 18 2018

A+ A A-

بسیجیان در جنگ اقتصادی گام مستحکم بردارند

  • نوشته شده توسط مدير سايت
  • دسته: اخبار
  • بازدید: 631

معاون فرهنگی اداره کلتبلیغات اسلامی قزوین:

بسیجیان در جنگ اقتصادی گام مستحکم بردارند

معاون اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین اذعان کرد: مشکلات جامعه در بخش‌های اقتصادی از اصلی‌ترین کاستی‌های امروز جامعه است که میطلبید بسیجیان توجه بیشتری را به این بخش داشته باشند.

 

حجت‌الاسلام عباس نظری معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قزوین، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و در خصوص عملکردهای این ارگان اظهار کرد: خدمات و فعالیت‌های بسیج بسیار گسترده بوده و تنها به یک زمان و یا مکان خاص محدود نیست.
وی بسیج را شجره ای طیبه دانست و تصریح کرد: بسیج شجره طیبه‌ای است که که همیشه در حال ثمردادن و میوه دادن است و قطعا این ثمر و میوه در زمان‌های مختلفی وجود دارد.
معاون سازمان تبلیغات اسلامی تشریح کرد: بسیج که شجره‌ای طیباه است که خود نیاز به تغذیه دارد لذا باید همواره در زمینه‌های مختلف حضور داشته و مطابق با شرایط زمان به‌روزرسانی شود.
نظری در ادامه یادآور شد: امروز برای رسیدن به رشد و پیروزی باید عمل کردن کمی و کیفی به فرامین مقام معظم رهبری باید جزو اولویت‌ها قرار گیرد.
وی اذعان کرد: مشکلات جامعه در بخش‌های اقتصادی از اصلی‌ترین کاستی‌های امروز جامعه است که میطلبید بسیجیان توجه بیشتری را به این بخش داشته باشند.
این مسئول خاطر نشان کرد: بسیجیان باید از مبلغان و مروجان اصلی ارزش‌های دینی این نظام و نمونه کامل یک سرباز نظام و هم‌چنین یک فرد دیندار و مومن واقعی باشند.
این مسئول تصریح کرد: بسیج همواره در صحنه‌های حساسی چون دوران جنگ، مبارزه با تکفیری‌ها و بحث مدافعان حرم حضور داشته و توانسته به اهداف خود برسد.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ابراز داشت: بسیج شجره طیبه ای است که همواره ثمرات و میوه‌های مطلوبی داشته و در هر مقطع و زمانی که ورود پیدا کرده توانسته به نتیجه ای مناسب دست یابد.
نظری ضمن قدردانی از بسیجیان تبیین کرد: امروز بسیجیان با تفکر ‌و روحیه بسیجی خود در بحث بحران‌های طبیعی چون زلزله، سیل و بارندگی‌های سنگین احساس مسئولیت کرده و به خدمت‌رسانی خود ادامه می‌دهند.
وی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مطرح کرد: امروز بسیج مسئولیت و رسالتی سنگین تر دارد و آن بحث معضلات اقتصادی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
این مسئول ادامه داد: لازم است همه بسیجیان در اقشار و رده‌های مختلف آستین‌ها را بالا زده و با نظم و انضباطی خاص در جنگ اقتصادی حضور یابند.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در خاتمه گفت: بسیجیان باید صبر، تحمل، بردباری و ظرفیت خود را بالا برده و همانطور که در ایات الهی نیز آمده است با عمل و رفتارخوب خود دیگران را به دین اسلام و داشتن تفکر بسیجی جلب کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید