برای مقابله با تهاجم فرهنگی، تولید محتوی در فضای مجازی با محور اخلاق و دین باید جدی گرفته شود.
منو

شنبه, 05 خرداد 1397 - Sat 05 26 2018

A+ A A-

برای مقابله با تهاجم فرهنگی، تولید محتوی در فضای مجازی با محور اخلاق و دین باید جدی گرفته شود.

  • نوشته شده توسط مدير سايت
  • دسته: اخبار
  • بازدید: 500

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین: تولید محتوی در فضای مجازی با محور اخلاق جدی گرفته شود

قزوین- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برای مقابله با تهاجم فرهنگی، تولید محتوی در فضای مجازی با محور اخلاق و دین باید جدی گرفته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کارگاه آموزشی توانمندسازی رسانه ای ویژه فعالان فرهنگی و رسانه ای استان با حضور سردار بهزاد اثباتی فرمانده قرارگاه فضای سایبری ستاد کل نیروهای مسلح در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام عباس نظری معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی در این مراسم گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با استفاده از ابزارهای رسانه های وفضای مجازی تلاش می کنند به باورهای دینی جوانان آسیب بزنند لذا ما نیز باید هوشیار شده و برای مقابله برنامه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید است و اگر روشهای استفاده از آن را بدانیم می توانیم پیامدهای منفی آن را خنثی کنیم و بهره برداری لازم را از این ابزار داشته باشیم.

 

نظری تصریح کرد: داشتن سواد رسانه ای در شرایط کنونی ضروری است و باشرکت در جلسات تخصصی باید بتوانیم بنیه علمی خود را در این عرصه تقویت کنیم تا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی یادآورشد: تولید محتوی در فضای مجازی اهمیت زیادی دارد و بسیجیان فعال در عرصه رسانه می توانند با محور قرار دادن مسائل شرعی و دینی، اخلاق و ارزشهای دینی درفضای مجازی نسبت به فرهنگ سازی و ترویج امور مذهبی تلاش کنند.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین بیان کرد:درشرایطی که دشمنان درصدد درجهل نگهداشتن مردم هستند و می خواهند فقر و نیازمندی مانع رشد و تعالی شود همه وظیفه داریم برای آگاهی بخشی رسانه ای همت کنیم.

وی بیان کرد: آموزش سواد رسانه در رده های سنی مختلف و تولید محتوی در فضای مجازی از مهمترین راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است که با جدیت از سوی همه گروهها بویژه بسیجیان باید پیگیری شود.  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید